انواع دوربین مداربسته هایک ویژن (Hikvision)

انواع دوربین مداربسته هایک ویژن (Hikvision)

انواع دوربین مداربسته هایک ویژن (Hikvision)

 

1.چرا دوربین مدار بسته هایک ویژن نصب کنیم

دوربین‌های مدار بسته به دوربین‌های مداربسته معروف هستند که امروزه مورد نیاز بسیاری از افراد است. این قطعات امنیتی را می توان بر حسب نیاز در مکان های مختلف قرار داد. از خانه‌ها، ساختمان‌ها، انبارها گرفته تا حتی نیازهای فضای باز

 

2. نظارت بر تمام فعالیت ها
وجود دوربین مداربسته همچنین می‌تواند برای نظارت بر تمامی فعالیت‌های انجام شده در مکان‌ها، در منازل، ساختمان‌ها، انبارها و ادارات مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین، تمام فعالیت ها در محل را می توان به وضوح و با جزئیات نظارت کرد.

به خصوص اگر از بهترین دوربین مداربسته مانند دوربین مداربسته هایک ویژن استفاده کنید. قطعا از انتخاب آن پشیمان نخواهید شد. زیرا، تصاویر گرفته شده را می توان به وضوح، واضح و مطمئناً ضد تاری دید. کیفیت بسیار بالا!

 

3. نظارت بر مکان مخفیانه
دوربین مداربسته با توجه به اندازه کوچکی که دارد به راحتی می توان برای نظارت مخفیانه مکان ها استفاده کرد. البته بدون نگرانی از محل قرارگیری دوربین، محل نگهداری آن مشخص است. البته با مخفی کاری، می توانید مراقب مکان باشید.

بنابراین، نه تنها قادر به افزایش امنیت به تنهایی است. با این حال، وجود دوربین مدار بسته قادر است نظارت بر یک مکان را بدون ترس از دستگیر شدن یا انجام مخفیانه تسهیل کند.

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE56D0T-IT3E

 

* برای مشاهده و خرید انواع محصولات دوربین مدار بسته هایک ویژن hikvision کلیک کنید.

چرا دوربین مداربسته هایک ویژن را انتخاب کنید؟

از بین بسیاری از برندهای دوربین مداربسته  که در دنیا در گردش هستند، یکی از بهترین و ضروری ترین آنها دوربین مداربسته هایک ویژن است. این دوربین مداربسته قادر است مزایای بی شماری را در مقایسه با سایر برندهای مشابه ارائه دهد.

 

1. نمایش فوق العاده شفاف
بسیاری از افراد دوربین مداربسته هایک ویژن را انتخاب می کنند زیرا قادر به ارائه نمایش های ویدیویی فوق العاده واضح است. البته، چه کسی از نتایج نمایش های ویدیویی واضح و فوق العاده واضح مانند این خوشش نمی آید؟ صفحه نمایش بسیار دقیق خواهد بود.

 

2. انواع مختلف
انواع دوربین های مداربسته هایک ویژن بسیار متنوع است، به طوری که می تواند خریداران را در انتخاب انعطاف پذیرتر کند. خریداران می توانند انتخاب کنند که کدام یک به بهترین وجه با نیازهای آنها مطابقت دارد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد دوربین های مداربسته هایک ویژن را دوست دارند .

 

3. قیمت ارائه شده نسبتا مقرون به صرفه است
دوربین های مداربسته هایک ویژن علاوه بر انواع مختلف، با قیمت های مقرون به صرفه نیز قابل خریداری هستند. کیف پول شما را تخلیه نمی کند تا امنیت بیشتری برای خانه به دست آید. حتی تعدادی بسته دوربین مدار بسته فوق العاده کامل برای رفع نیازهای شما در دسترس است. فقط هر کدام را که مناسب شماست انتخاب کنید.

 

4. نصب آسان
جالب اینجاست که نصب دوربین مداربسته هایک ویژن نیز بسیار آسان است. اگرچه این دوربین مداربسته فقط از پیچ و مهره استفاده می کند، اما همیشه قوی و مستحکم باقی می ماند. نیازی نیست نگران جدا شدن یا نصب ناقص باشید، بنابراین از نظر نصب نیازی به زحمت نیست.

 

5. مجهز به فناوری پیشرفته
دوربین مداربسته هایک ویژن به پشتیبانی از فناوری پیشرفته مجهز شده است. مطمئناً قادر به پاسخگویی به تمام نیازهای دوربین های مداربسته مدرن است. یکی از آنها این است که می توان آن را به یک تلفن هوشمند متصل کرد تا بتوان آن را به صورت انعطاف پذیر نظارت کرد. مناسب برای کارگران پرمشغله.

 

6. دریافت آسان
پیدا کردن دوربین های مداربسته هایک ویژن کار سختی نیست. شما می توانید انواع مختلف آن را در فروشگاه اینترنتی موصیفا بررسی، انتخاب و خرید خودتون و براحتی و با اطمینان کامل انجام بدهید. علاوه بر ضمانت کالاهای اصل، البته کیفیت همچنان حفظ شده و قیمت آن همچنان مقرون به صرفه است.

دوربین مدار بسته هایک ویژن بهترین انتخاب دوربین های نظارتی است که می تواند نیازهای امنیتی را برآورده کند. علاوه بر این، این دوربین نیز تغییرات زیادی دارد و قیمت آن نیز نسبتاً مقرون به صرفه است. طبیعی است که این دوربین مداربسته در بازار فروش خوبی داشته باشد. بنابراین، آیا می خواهید فوراً یکی داشته باشید؟

تفاوت بین دوربین IP Hikvision در فضای باز و داخلی

یکی از فناوری های متداول برای انجام نظارت منظم دوربین مداربسته، IP موقت است. در نظر گرفته شده است که این ابزار قادر به ارائه توانایی های نظارتی طولانی مدت و دستگاه های امنیتی است. مجموعه گسترده دوربین های IP داخلی و خارجی هایک ویژن را نباید از دست داد.

 

انواع دوربین مداربسته هایک ویژن (Hikvision)

انواع دوربین مداربسته هایک ویژن (Hikvision)

هنگام بررسی استفاده از دوربین های IP، مسلماً کاربران بالقوه به فکر انتخاب مناسب ترین محصول و با توجه به نیاز خود خواهند بود. نیازهای داخلی و خارجی به وضوح متفاوت است و باید دارای فناوری باشد که به راحتی با شرایط محیطی سازگار شود.

 

 

قرارگیری در حال استفاده

همانطور که از نام آن پیداست، دوربین های IP داخلی در اتاق قرار می گیرند. به عنوان مثال در خانه، فضاهای کاری مانند دفاتر، تا بانک ها هستند. برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا باران، نصب باید در مناطقی که دارای سایه یا بالاتر هستند، اطمینان حاصل شود.

اگر در خارج از اتاق استفاده می شود، پس استفاده باید اطمینان حاصل کند که بخشی وجود دارد که به عنوان یک پناهگاه برای دوربین IP عمل می کند.

از سوی دیگر، دوربین های IP در فضای باز برای نظارت در فضای باز مفید هستند. چقرمگی خاصی دارد زیرا تا زمان بارندگی مستقیماً در معرض نور خورشید قرار می گیرد. نیازی به جاسازی نیست زیرا دوربین IP از قبل در محل قرار گرفته است که در تماس با محیط در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است.

تشکیل مواد

دوربین های IP به طور کلی موادی به شکل پلاستیک فیبر دارند. مواد خام سبک از قرارگیری در اتاقی که با ساختار کامل ساخته شده است مانند سقف پشتیبانی می کند. دوربین IP داخلی از یک لنز با زاویه دید تا 180 درجه استفاده می کند.

کاربران می توانند همه چیز را به راحتی نظارت کنند حتی اگر محیط آن را پشتیبانی نکند. این نیز ناشی از فناوری IP67 است

 

سایر ویژگی های تخصصی

ویژگی نیمه ماهی یا چشم ماهی می تواند تصاویر و ویدیوهای ضبط شده را ایجاد کند که هم گسترده تر و هم مقعر هستند. ویژگی دیگر استفاده از دریچه هایی است که در کناره های بدنه قرار گرفته اند تا گرمای موجود در چیپ ست را دفع کنند.

خود دوربین IP فضای باز مطمئناً از فناوری مادون قرمز با سطح حساسیت بالا برای دسترسی به محیط خود استفاده می کند. این شرایط این امکان را به شما می دهد که اصل را نمی توان با چشم غیر مسلح دید.

با استقرار در فضای باز، این دوربین IP خودکار همیشه استفاده خواهد شد. با استفاده از دید در شب باید با موقعیت های شبانه سازگاری داشت. این ابزار این امکان را دارد که سایه ها و تصاویر را در شرایط کم نور ثبت کند.

 

سری انرژی خورشیدی dari Hikvision Outdoor

سری های خورشیدی یک نمونه است. این ابزار با در نظر گرفتن موقعیت مکانی بدون شبکه اینترنت می تواند به صورت آنلاین در دسترس باشد. حتی اگر مستقیماً در دسترس اینترنت نباشد، عملکرد آن همچنان قوی است.

با نصب دائمی، کاربران می توانند نظارت 24 ساعته را تجربه کنند. مناسب برای نصب در مناطق جنگلی، کشاورزی، کانال ها، انتقال برق. با این حال، ممکن است نصب در محل تعمیر و نگهداری جاده باشد تا جشنواره های موسیقی افتتاح شود.

اگرچه به عنوان یک ابزار بزرگ طراحی شده است که از نیروی خارجی استفاده می کند، اما بیان این ابزار هنوز آسان است.

 

سری Pro از Hikvision Indoor

علاوه بر اینکه به دنبال یک ابزار مقرون به صرفه هستند، البته کاربران برنامه و نصب را نیز آسان تر می دانند. فرم ها و گزینه های مختلف تفکیک پذیری آماده تبدیل شدن به یک سیستم مانیتورینگ 24 ساعته هستند. این برای نیازهای اتاق اولویت بندی شده است.

فناوری‌های دیگری که ممکن است تأثیر بگذارند ColorVu و AcuSense هستند. جدای از آن، هنوز هم تغییری نسبت به Pro که در قسمت جلو یا واحد در توده حمل می شد وجود دارد.

مجموعه گسترده دوربین های IP داخلی و خارجی هایک ویژن می تواند بهترین راه حل برای نظارت در هر مکانی باشد. هم در داخل و هم در فضای باز. ویژگی ها به گونه ای طراحی شده اند که با شرایط محیطی که عملکرد نظارت در آن انجام می شود، مناسب باشد.

در کنار برند هایک ویژن، استفاده از برند داهوا نیز کیفیت چندان متفاوتی ندارد.

*انواع دوربین مداربسته dahua داهوا

آشنایی با دوربین حرارتی هایک ویژن

همراه با توسعه فناوری، مدل های مختلف نظارت بر یک ساختمان یا اتاق نیز به طور فزاینده ای متنوع می شود. یکی از آنها استفاده از فناوری مادون قرمز در نظارت است. در صورت نیاز، Hikvision thermal amеra می تواند این نیازها را برطرف کند.

پیچیدگی ارائه شده با نتایج عملکرد سازگار بود تا چیز مفیدی حفظ شود. اگر در زمینه دوربین های حرارتی تازه کار هستید، محصولات هایک ویژن پاسخگوی شما خواهند بود.

 

نقشه جهانی احساس دوربین حرارتی

 

دوربین حرارتی هایک ویژن چیست؟

تمام اجسامی که دمای آنها بیش از 0 درجه سانتیگراد است، قادر به انتشار تشعشعات مادون قرمز در مقادیر قابل تشخیص هستند. هر چه دما بالاتر باشد، توانایی IR ساطع شده بیشتر است.

ظهور تفاوت در شدت می تواند دید IR را در قالب یک منطقه داغ ایجاد کند. دوربین های حرارتی هایک ویژن مجهز به ترموگرافی، دوربین های امنیتی برای نیازهای تجاری هستند. این سیستم برای انجام برخی از اشکال امنیتی طراحی شده است.

از جمله آنها اندازه گیری دما، محیط، تا تشخیص خطر آتش سوزی است. در شرایط آب و هوایی و نور، دوربین حرارتی می تواند کار کند و از فاصله دور ببیند.
جالب اینجاست که این سیستم عامل با استفاده از فناوری AcuSense می تواند افراد و اشیاء دیگر را تشخیص دهد.
سایر ویژگی‌های اضافی در قالب تصویربرداری نور و تجسم ابرداده، ایده‌آل‌ترین انتخاب‌ها در افزایش آگاهی امنیتی و شرایط اضطراری هستند.

 

انتخاب سری دوربین حرارتی هایک ویژن

دوربین های حرارتی که خروجی هایک ویژن هستند دارای طیف گسترده ای از محصولات هستند که نیازهای نظارتی با استاندارد بالا را پشتیبانی می کنند. در اینجا برخی از لیست ها آمده است:

 

دوربین امنیتی
این یکی اغلب برای داشتن قدرت در میانه سرمای شدید طراحی شده است که به فناوری قدرتمند مجهز است. سیستم را می توان به سطح پیشرفته تغییر داد تا زیرساخت های مهم تر را به دست آورد.

آشکار سازهای حرارتی پیشرفته می توانند عالی ترین عملکرد تصویر و سطوح بالایی از کارایی را ایجاد کنند. حفاظت محیطی به مدت 24 ساعت قابل انجام است.

 

چشم انداز تجاری
دارای دستگاه های مختلف پشتیبانی از جمله دوچشمی، تک چشمی تا اجزای اصلی است. هدف گسترش امکانات جدید برای کاربردهای تجاری فناوری حرارتی است.

پیچیدگی ارائه شده توسط تجاری v می تواند هر از گاهی به یک دستگاه پیچیده تبدیل شود. مناسب برای استفاده شخصی و حرفه ای. دید حاصل به تصاویر و ویدیوهای واضح، واضح و دقیق منتقل می شود.

 

ترموگرافی
این ویژگی ترموگرافی برای بررسی های مکانیکی الکتریکی و همچنین پیشگیری از آتش سوزی طراحی شده است. دارای فرم باریک با انتخاب مدل ها و ظاهری متنوع تر. کلید عملکرد آن بررسی ناهنجاری های دما قبل از صدور هشدار است.

نقطه آسیب یا وضعیت دستگاه را می توان به درستی تشخیص داد. نشانه های مشکلات احتمالی می تواند به عنوان مرجعی برای کاربران در هنگام اولویت بندی امنیت عمل کند.

 

سایر ویژگی ها و مزایا

با استفاده از آشکارساز پیشرفته آشکارسازهای قدرتمند مورد استفاده NETD را کمتر از 40 mK آزمایش کرده اند. چندین محصول وجود دارد که حتی با کمتر از 35 mK ساخته شده اند.

 

جلوه های تصویربرداری اختصاصی تر

بیش از 16 سال تجربه در فناوری تصویربرداری می تواند از AGC، 3D DNR، تا DDE باشد. هایک ویژن به طور منحصر به فرد و کارآمد آن را توسعه داده است تا فواید زیادی برای جلوه های تصویربرداری ارائه دهد.

 

مکانیسم های محیطی شدید
دوربین های حرارتی هایک ویژن همچنین توانایی کار و عملکرد در محیط هایی را دارند که تمایل به خشن بودن دارند. کنترل‌های محافظت از خود می‌توانند به طور هوشمندانه‌تری با گرمایش یا سرمایش تنظیم شوند. هدف جلوگیری از مه و یخ زدگی در برابر سالها کارکرد بی وقفه است.

 

انتقال پایدار از راه دور
به طور کلی، دوربین های معمولی فقط می توانند نوسانات ولتاژ تا 10٪ را تحمل کنند. در همین حال، دوربین های حرارتی هایک ویژن می توانند با شرایط پر از نوسانات ولتاژ تا 20 درصد سازگار شوند.

 

تعیین موقعیت آسان
اکثر محصولات دو طیفی تعیین دقیق ماژول نور را دشوار می دانند. به تنظیم دستی نیاز دارید که ثابت تر به نظر برسد. با این حال، این دوربین در حال حاضر به صفحه کلیدهایی با پوشش ریز مجهز شده است.

هنگامی که یک ناهنجاری یا ناهنجاری را تشخیص می دهد، ماژول دید نور مرتبط ترین جزئیات را برای انتقال به مرکز نمایش می دهد.

 

گزینه های مختلف محصول ارائه شده توسط دوربین های حرارتی Hikvіѕіоn می تواند حداکثر نظارت را ارائه دهد. به خصوص هنگام استفاده از تشخیص درجه حرارت مبتنی بر مادون قرمز برای اطمینان از وجود ناهنجاری ها در حین نظارت. ردیابی پیچیده تر و خودکارتر است.

جدا از برند هایک ویژن، محصولات داهوا بهترین انتخابی هستند که می توانید استفاده کنید

 

دوربین مدار بسته هایک ویژن توربو اچ دی

دوربین مدار بسته هایک ویژن توربو اچ دی

 

افزایش آگاهی عمومی در مورد امنیت در محیطی که در آن زندگی می کنند، استفاده از دوربین مداربسته را نیز افزایش می دهد. دوربین مداربسته هایک ویژن توربو اچ دی یک نوع دوربین مداربسته است که اکنون مورد علاقه بسیاری از افراد است.

این محصول دوربین مداربسته دارای مزایای بسیار زیادی در مقایسه با سایر محصولات مشابه دوربین مداربسته موجود است. مطمئناً قادر به پاسخگویی به تمام نیازهای دوربین های امنیتی و نظارتی است.

توربو اچ دی هایک ویژن

توربو اچ دی هایک ویژن

مزایای دوربین مدار بسته هایک ویژن توربو اچ دی

نمی توان انکار کرد که برند دوربین مداربسته هایک ویژن یکی از محبوب ترین انواع دوربین مداربسته است. به خصوص با نوع Turbo HD. انتظار می‌رود این دوربین مداربسته دارای ارزش‌های برتر باشد، از جمله:

1. راه اندازی و استفاده آسان

برجسته ترین مزیت این دوربین مداربسته برند Hіkvіѕіоn این است که از نظر تنظیم و قابلیت استفاده آسان است. بسیار سودآور خواهد بود! کاربران می توانند مستقیماً از ویژگی plug and play موجود در این دوربین مداربسته استفاده کنند.

کاربران می توانند مستقیماً دوربین را در حین نصب وصل کرده و بچرخانند. جالب اینجاست که این ویژگی از اکثر دستگاه های آنالوگ نیز پشتیبانی می کند. بنابراین، چرا برای داشتن بهترین و جدیدترین دوربین مداربسته امروزی مانند هایک ویژن Turbo HD اینقدر صبر کنید؟

2. تعریف هوشمند

اگر این دوربین مدار بسته به عنوان یک محصول Hkvіѕіоn شناخته می شود که بسیار غیرعادی است، دیگر راز نیست. البته به لطف الگوریتم دقیق و بسیار عمیق، تیم آنالیز را قادر می سازد فیلم های فوق اچ دی بسیار خوبی را نمایش دهند.

حتی صفحه نمایش ویدیو نیز قادر است وضوح اعداد 4K را لمس کند. چه زمانی دیگر می توانید این وضوح جالب را در محصولات دوربین مدار بسته پیدا کنید؟ حتی این نمایشگر ویدئویی دوربین مدار بسته نیز می تواند دقت VCA را افزایش دهد.

3. ضبط ایمن و زمان واقعی

دوربین مداربسته هایک ویژن Turbo HD به عنوان جدیدترین دوربین مداربسته نیز شناخته می شود. البته به این دلیل که می توان به این دوربین در انجام ضبط ایمن در زمان واقعی اعتماد کرد. راه حل آنالوگ آن می تواند نظارت تصویری بسیار ایمن را ارائه دهد.

نیازی به نگرانی در مورد محدودیت ها یا پیچیدگی دستگاه های شبکه نیست. دوربین مداربسته هایک ویژن قادر است به تمامی نیازهای دوربین های مداربسته حتی کامل و بی نظیر پاسخ دهد. چه زمانی دیگر می توانید از مزایای برتر به این خوبی برخوردار شوید؟

4. در حال حاضر به رسمیت شناختن توانایی

این یک محصول دوربین مداربسته آنالوگ محبوب در بین بسیاری از کاربران و مشتریان برای چندین سال است. طبیعی است که محصول شاخص هایک ویژن نیز توانسته است به دلیل توانایی های خارق العاده اش شناخته شود.

این سری از دوربین های مداربسته قادر است فیلم مداربسته آنالوگ را با کیفیت فوق العاده خوب به فیلم نظارتی تبدیل کند. نتایج ویدیوی بازپخش شده مطمئناً خوب هستند و می توان آنها را بسیار واضح مشاهده کرد.

5. بسیاری از ویژگی های کامل را ارائه می دهد

این دوربین مداربسته دارای امکانات کامل بسیاری است که آماده پاسخگویی بهینه نیازهای امنیتی است. البته اجاره داده نمی شود، زیرا این نوع دوربین مدت زیادی است که در حال تولید بوده و همیشه در حال چرخش منظم است.

این باعث می شود که این دوربین مدار بسته در نقاط مختلف مکان مورد نیاز استفاده شود. در واقع، برای اهداف داخلی و خارجی نیز کاملاً توصیه می شود. جای تعجب نیست که بسیاری از دفاتر بزرگ از این دوربین نظارتی استفاده می کنند.

ویژگی های دوربین مدار بسته هایک ویژن Turbo HD

دوربین مداربسته هایک ویژن توربو اچ دی به طور مداوم هر یک از محصولات خود را به روز می کند. این به روز رسانی همچنین در مورد امنیت، سیستم های غیرفعال و تیم های فعال ثابت شده است. برخی از این به روز رسانی ویژگی ها، از جمله:

1. دوربین موثر

به‌روزرسانی‌های پیوسته یکپارچه هایک ویژن روی دوربین موجود است. این دوربین مداربسته از نظر ارائه کد یا نوتیفیکیشن به صورت آژیر داخلی و چراغ های چشمک زن بسیار کارآمد است تا بتوانند به سرعت پاسخ دهند.

2. DVR پیشرفته

در مرحله بعد، جزء بسیار پیشرفته DVR وجود دارد. پیچیدگی این قطعه قادر است آلارم های دقیق و به روز را راه اندازی کند. این البته برای سایر برندهای دوربین مداربسته کاملاً در دسترس نیست.

3. پشتیبانی از اپلیکیشن موبایل

وجود پشتیبانی از اپلیکیشن موبایل نیز جلوه ای مدرن را برای دوربین مداربسته هایک ویژن نشان می دهد . برنامه های موبایل قادر خواهند بود ویدیوها را به صورت انعطاف پذیر نمایش دهند. بنابراین، چگونه و کجا می توانید ویدیوهای ضبط شده را نشان دهید.

 

 

*بهترین نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل (۳نرم افزار برتر)

 

2. تعریف هوشمند

دیگر بر کسی پوشیده نیست که این دوربین مداربسته به عنوان یک محصول Hkvіѕіоn شناخته می شود که بسیار باهوش و با تحصیلات عالی محسوب می شود. البته به لطف الگوریتم دقیق و عمیق، سیستم آنالوگ را قادر می‌سازد تا ویدیوهای ultra HD را به خوبی نمایش دهد.

حتی صفحه نمایش ویدیو نیز قادر است وضوح اعداد 4K را لمس کند. چه زمانی دیگر می توانید این وضوح جالب را در محصولات دوربین مدار بسته پیدا کنید؟ حتی این نمایشگر ویدئویی دوربین مدار بسته نیز می تواند دقت VCA را افزایش دهد.

3. ضبط ایمن و زمان واقعی

دوربین مداربسته هایک ویژن Turbo HD به عنوان جدیدترین دوربین مداربسته نیز شناخته می شود. البته به این دلیل که می توان به این دوربین در انجام ضبط ایمن در زمان واقعی اعتماد کرد. راه حل آنالوگ آن می تواند نظارت تصویری بسیار ایمن را ارائه دهد.

نیازی به نگرانی در مورد محدودیت ها یا پیچیدگی دستگاه های شبکه نیست. دوربین مداربسته هایک ویژن قادر است به تمامی نیازهای دوربین های مداربسته حتی کامل و بی نظیر پاسخ دهد. چه زمانی دیگر می توانید از مزایای برتر به این خوبی برخوردار شوید؟

4. در حال حاضر به رسمیت شناختن توانایی

این یک محصول دوربین مداربسته آنالوگ محبوب در بین بسیاری از کاربران و مشتریان برای چندین سال است. طبیعی است که محصول شاخص هایک ویژن نیز توانسته است به دلیل توانایی های خارق العاده اش شناخته شود.

این سری از دوربین های مداربسته قادر است فیلم مداربسته آنالوگ را با کیفیت فوق العاده خوب به فیلم نظارتی تبدیل کند. نتایج ویدیوی پخش شده تضمین شده است که خوب است و می توان آن را بسیار واضح مشاهده کرد.

5. بسیاری از ویژگی های کامل را ارائه می دهد

این دوربین مداربسته دارای امکانات کامل بسیاری است که آماده پاسخگویی بهینه نیازهای امنیتی است. البته ناامید کننده نخواهد بود، اما این نوع دوربین برای مدت طولانی از بازار خارج شده و همیشه یک ویژگی بوده است.

این باعث می شود که این دوربین مدار بسته در نقاط مختلف مکان مورد نیاز استفاده شود. حتی ukuр برای اهداف داخلی و خارجی توصیه می شود. جای تعجب نیست که بسیاری از دفاتر بزرگ از این دوربین نظارتی استفاده می کنند.

 

فناوری هایک ویژن 4K

فناوری 4K هایک ویژن می تواند تصاویری 4 برابر واضح تر در مقایسه با دوربین مداربسته استاندارد Full HD 1080p تولید کند.

دوربین مدار بسته 4K

وضوح دوربین هایک ویژن 4K با وضوح 8 مگاپیکسل تا 12 مگاپیکسل و 4000 پیکسل، چه از نظر بافت و چه از نظر جزئیات تصاویر ثبت شده توسط دوربین، بسیار واضح است.

برای به حداکثر رساندن فناوری 4K دوربین هایک ویژن، دستگاه‌های متناسبی مانند NVR با فرمت ویدیوی سری H265+ 4K و تلویزیون‌های LED که از وضوح Ultra HD 4K پشتیبانی می‌کنند مورد نیاز است.

با کیفیت تصویر بهتر و سطح جزئیات بالاتر، دوربین های 4K برای فضاهای باز و سایر مناطق بیرونی مناسب هستند.

 


 

*میتوانید مقاله معرفی دوربین مداربسته هایک ویژن را در اینجا بخوانید.

انواع دوربین مداربسته هایک ویژن (Hikvision)

منبع: hikvisioncctv

کپی رایت: کپی کنید ولی بگید از موصیفا برداشتیم.