همه چیز درباره رویه ارسال سفارش در موصیفا

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید, این حساسیت را ما در روش و نحوه ارسال خود اعمال می کنیم.

نحوه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی موصیفا در روزهای عادی به روشهای متنوعی صورت می پذیرد. ارسال با پست , تیپاکس , باربری و پیک موتوری از روش های مرسول ارسال در موصیفا هستند . تمامی کالا ها شامل هزینه ارسال هستند . در این مقاله قصد داریم شما را با روند ارسال کالا و شرایط مقررات انبار موصیفا مطلع کنیم.

لازم به ذکر است در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ و پرازدحام اسفند ماه، روز های فروش ویژه و … بسته به روش و محل دریافت سفارش، زمان و روش ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد، هماهنگی های لازم در شرایط خاص از طرف انبار توزیع موصیفا صورت می پذیرد.

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

 

رویه ارسال سفارش در موصیفا

دریافت سریع در تهران

سفارشات خود را در صورت وجود در انبار تهران موصیفا می توانید در شهر تهران بوسیله پیک موتوری در همان روز سفارش تحویل بگیرید. این سرویس فقط مخصوص شهر تهران بوده و در حومه تهران یا سطح استان تهران قابل اجرا نمیباشد و سفارش های استان تهران بوسیله تیپاکس و چاپار ارسال خواهد شد.

پیک موتوری موصیفا

در صورتی که قصد استفاده از سرویس ارسال سریع با پیک موتوری را برای دریافت سفارش خود دارید و در تهران هستید پس از ثبت سفارش با واحد فروش هماهنگی های لازم را بعمل آورید.

زمان بندی ثبت سفارش تا ارسال

انبار موصیفا

سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۴ بعد از ظهر ثبت شوند در همان روز تحویل تیپاکس و باربری شده و ارسال می شوند. در صورت ثبت سفارش بعد از ۴ بعد از ظهر , کالا در انبار موصیفا مانده و فردای همان روز تحویل پست می گردد.

 

در روش ارسال سریع ویژه تهران کالاهایی که قبل از ساعت ۱۸:۰۰ ثبت شوند امکان ارسال در همان روز وجود دارد.