هزینه های پنهان بروزرسانی نکردن سیستم امنیتی

 

به روز نکردن دوربین های منسوخ شده و سیستم امنیتی قدیمی جایگزین نکردن آنها با سیستم های جدید می تواند بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید برای شما هزینه داشته باشد. درست مانند کامپیوتر ها و سرور ها، سیستم دوربین امنیتی شما نیز باید ارتقا پیدا کند.

 

سیستم های قدیمی دوربین مدار بسته علاوه بر اینکه امکانات سیستم های جدید را ندارند، بلکه کارایی سابق خود را نیز ندارند. به مرور با قدیمی شدن دوربین ها، کیفیت آنها نیز پایین می آید و ممکن است سیستم ذخیره سازی فیلم ها نیز دچار اختلال شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های پنهان عدم بروزرسانی سیستم دوربین امنیتی قدیمی، ادامه مطلب را بخوانید.

 

سیستم امنیتی

هزینه های پنهان بروزرسانی نکردن سیستم امنیتی

خرابی بیشتر!

درست مثل هر وسیله الکترونیکی، هر چه دوربین های امنیتی قدیمی تر شوند احتمال خرابی یا قطع شدن مکرر آنها بیشتر می شود. برای شرکتهای بزرگی که دوربینهای زیادی دارند، این قطعی های گاه به گاه دوربین می تواند عملکرد سیستم امنیتی را مختل کند. برای شرکت های کوچکتر، از دست دادن حتی یک دوربین می تواند به معنای از دست رفتن مقدار زیادی از پوشش تصاویر توسط دوربین امنیتی باشد.

 

هرچه سیستم شما قدیمی تر باشد، به احتمال کمتری به نگهداری منظم از آنها می پردازید. آیا شرکتی که سیستم شما را نصب کرده همچنان در بازار فعال است؟ آیا قرارداد خدمات شما منقضی شده و کسی زحمت این را به خود نمی دهد که برای تمدید سیستم های امنیتیی با شما تماس بگیرد؟

وقتی سیستم های شما خیلی قدیمی باشد هیچ تعویض باتری یا تعمیری نمی تواند باعث شود که عملکرد سیستم امنیتی شما به دوران اوجش برگردد. وقتی اجزای سیستم قدیمی شما مرتباً بررسی و به روز نشوند، سیستم شما دچار خرابی های فاجعه باری می شود.

سیستم های جدید دوربین مدار بسته IP به طور هوشمند نقاطی از سیستم که دچار اختلال شده است را نمایش می دهد. این مسئله از اختلالات زیادی که ممکن است در آینده رخ دهند جلوگیری می کند. اگر دوربین IP شما با مشکلی روبرو شده باشد، یک تکنسین اغلب می تواند از راه دور عیب یابی را انجام دهد و مشکل را حل کند.

در صورتی که سیستم شما نیاز بازبینی یا تعمیر باشد، مطمئناً تکنسین شما خدماتی که برای تعمیر و یا نگهداری دوربین هایتان نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. این در صورتی است که در سیستم های قدیمی امکان این سطح از خدمات رسانی وجود نداشت.

 

*مشاهده و خرید انواع دوربین مداربسته IP

سیستم امنیتی

کیفیت پایین سیستم امنیتی قدیمی!

کیفیت فیلم و وضوح سیستم های دوربین امنیتی جدید طی چند سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است. اما کیفیت دوربین های قدیمی به حدی پایین است که مدرکی که ثبت می کند به درد شما نمی خورد. این مسئله در صورت بروز حادثه خود را برای شما نمایان می سازد. وقتی سرقت رخ می دهد شما از تصاویر دوربین قدیمی تان فقط یک سری تصاویر پیکسلی مشاهده می کنید که عملاً به درد شما نخواهد خورد.

 

سیستم های دوربین قدیمی به تولید تصاویری که به طور وحشتناکی کم کیفیت هستند (مخصوصاً در نور کم) مشهور هستند که بزرگنمایی یک تصویر باعث می شود تصاویر حتی بیشتر از قبل وحشتناک به نظر برسند. دوربین های امنیتی آنالوگ قدیمی یک سیگنال ویدئویی به دستگاه ضبط ویدیوی دیجیتال (DVR) شما می فرستند که سپس سیگنال توسط DVR پردازش شده و ضبط می شود، پس در نتیجه نرخ فریم پایین تر و وضوح محدود است.

دوربین های آنالوگ قدیمی حتی توانایی تصویر برداری از پلاک ماشین ها به طور واضح را نیز ندارند و شما را در ثبت پلاک ماشین متخلفین ناکام می گذارند. شما می توانید با بروز رسانی سیستم های دوربین مدار بسته خود به سیستم امنیتی IP، یک روند پیشگیرانه را در ارتباط با امنیت کسب و کار خود در پیش بگیرید. دوربین های IP به شما امکان ثبت تصاویر با وضوح بالا، امکان ثبت پلاک ماشین ها و همچنین امکان زوم تصاویر را به شما می دهند.

*مزایای دوربین تحت شبکه IP

سیستم امنیتی

هزینه های پنهان بروزرسانی نکردن سیستم امنیتی

مشکلات ذخیره سازی!

ممکن است فکر کنید که دوربین های امنیتی قدیمی آنالوگ به خاطر کیفیت پایینی که دارند به شما این امکان را می دهند که در هزینه های ذخیره سازی برای سیستم امنیتی خود صرفه جویی کنید، اما اشتباه می کنید. DVR هایی که فیلم های دوربین آنالوگ را ضبط، پردازش و ذخیره می کنند، توانایی مدیریت داده های زیادی را ندارند.

این عدم توانایی ذخیره سازی معمولاً به این معنی است که صاحبان مشاغلی که قصد داشتند با عدم بروزرسانی سیستم امنیتی خود پس انداز کنند، حتی پول بیشتری برای DVR های اضافی برای ذخیره فیلم آنالوگ کم کیفیت خود از دست می دهند.

 

یکی از متداول ترین روشهای فشرده سازی و توزیع ویدئو بر روی یک سیستم دوربین امنیتی IP مدرن، این است که با کاهش حجم داده های ویدئو به حدود یک چهارم اندازه اصلی خود، به شما امکان می دهد فیلم های بیشتری را در ضبط کننده ویدیوی شبکه (NVR) خود ذخیره کنید.

این قابلیت های فشرده سازی به شما امکان می دهد در حالی که تصویری با کیفیت بالاتری دارید امکان زوم دیجیتالی هم بر روی آن دارید. تصاویر با کیفیت تر، فضای ذخیره سازی بیشتر، امکان زوم دیجیتالی؛ دیگر چه می خواهید؟!

 

*امنیت فیزیکی برای کسب و کار شما

 

 

سیستم امنیتی

هزینه های پنهان بروزرسانی نکردن سیستم امنیتی

گزینه های کمتر برای وارسی!

آیا بررسی تصاویر دوربین امنیتی خود به معنای نشستن پشت کامپیوتر در دفتر است؟ شما هرگز نمی دانید چه زمانی حادثه ای در محل کار شما اتفاق می افتد. هنگامی که زنگ هشدار شرکت یا انبار شما در ساعت ۲ بامداد به شما اخطار می دهد، آیا این امکان برای شما وجود دارد که در خانه و در فاصله ی دور سیستم های امنیتی خود را چک کنید و بفهمید که در واقع یک سارق به شرکت شما نفوذ کرده یا فقط یک گربه ولگرد است که در اطراف انبار شما سرگردان شده است؟

 

سیستم های قدیمی دوربین امنیتی آنالوگ معمولاً فاقد بسیاری از گزینه های استاندارد سیستم های IP مدرن مانند قابلیت دسترسی از راه دور یا قابلیت ادغام با سیستم های کنترل دسترسی و هشدارها هستند.

 

این یک گزینه ی مهم برای شماست که بتوانید از هر مکانی و در هر زمانی وضعیت امنیتی کسب و کار خود را چک کنید. اکنون می توانید با استفاده از تلفن هوشمند، تبلت یا سیستم کامپیوتر خود، از هرجایی به وضعیت کارمندان و شرکت خود دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، سیستم امنیتی و سیستم حفاظتی جدید قابلیت ثبت اتفاقات و ارائه اخطار ها را به صورت ۲۴ ساعته نیز دارا هستند. این مسئله می تواند تماماً خیال یک صاحب کسب و کار را از بابت امنیت شرکت و انبارش راحت کند. سرمایه گذاری بر روی یک سیستم امنیتی جدید می تواند کسب و کار شما را از بسیاری از حوادث غیر قابل پیشبینی نجات دهد.

امروز مشاوره رایگان بگیرید.

به فکر ارتقای سسیستم های امنیتی خود هستید؟ کارشناسان ما لوکیشن محل کار شما را با تخصص و دقتی که دارند بررسی می کنند تا بهترین پکیج امنیتی را برای کسب و کار شما ارائه دهند. همچنین ما به شما در مورد نوع سیستم های امنیتی مورد نیازتان به شما مشاوره میدهیم تا بتوانید با حداقل هزینه، بهترین سیستم امنیتی ایی که مورد نیازتان است را تهیه کنید.

 

 

هزینه های پنهان بروزرسانی نکردن سیستم امنیتی

موصیفا قدیمی‌ترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات حفاظتی امنیتی

اگر این مطلب را خواندید و به اهمیت زیاد سرمایه گذاری برای سیستم های امنیتی مدرن و همچنین ارتقاء سیستم های امنیتی پی بردید، با تیم موصیفا همراه باشید. ما سیستم های امنیتی متنوع و مدرنی را به شما ارائه می دهیم که به تمام نیاز های امنیتی شما برای کسب و کارتان پاسخ دهد.