بهترین سیستم دوربین مدار بسته برای کسب و کار و مشاغل

 

شاید برای نصب دوربین های مدار بسته در محل کسب و کارتان به این فکر بیوفتید که چه دوربین هایی برای نصب در محل کسب و کار شما مناسب است. در حال حاضر بیش از ۴۵ مارک اصلی دوربین مداربسته در بازار و در فروشگاه های اینترنتی وجود دارد که ما منتخبی از بهترین های آنها را به شما ارائه می دهیم.

اگر در انتخاب سیستم امنیتی مناسب برای کسب و کارتان اشتباه کنید، ممکن است هزینه های گزافی برای یک سیستمی بپردازید که اصلا به کارتان نمی آید.

علاوه بر آن، ممکن است حتی به اشتباه سیستم هایی را انتخاب کنید که به درستی عمل نکنند و باعث ضرر و زیان در شرکت شما شوند. احتمال بدتری هم وجود دارد؛ آن هم اینکه شما ممکن است هزینه های زیادی را صرف یک سیستم بیش از حد پیچیده کنید که برای کار با آن مجبور باشید یک متخصص IT استخدام کنید!

 

در انتخاب سیستم های امنیتی هرگز این اشتباهات را نکنید. حتماً قبل از خرید با متخصصان ما تماس بگیرید. کارشناسان ما می توانند سیستم های مورد نیاز و متناسب با کسب و کارتان را به شما پیشنهاد دهند که با صرف کمترین هزینه ی اضافی، بیشترین بهره وری را از سیستم امنیتی خود داشته باشید.

 

*مشاهده و خرید دوربین های مدار بسته اکسیس (AXIS) با کیفیت

 

بهترین سیستم دوربین مدار بسته برای کسب و کار شما چیست؟

 

عواملی که باید در تهیه سیستم دوربین مدار بسته نظر گرفت!

فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید هنگام انتخاب سیستم دوربین امنیتی خود در نظر بگیرید.

 

می خواهید چه مشکلی را حل کنید، در پی این هستید که چه چیزی را با دوربین هایتان کنترل کنید ؟

نگرانی از رخ دادن جرم و جنایت و همینطور رخ دادن سرقت و دزدی از نگرانی های رایج همه ی کسب و کارهاست. شما ممکن است بخواهید از همه افرادی که به ساختمان شرکت شما وارد می شوند و از آن خارج می شوند عکس تصویر واضحی بگیرید.

حتی ممکن است بخواهید تصویر تمام ماشین هایی که به محوطه ی شرکت شما وارد می شوند را نیز ثبت کنید. برای نظارت بر کارمندان خود نیز نیاز به یک پوشش گسترده تری از دوربین مدار بسته در شرکت خود دارید.

اگر بخواهید در تاریکی شب هم دوربین های شما به وضوح تصاویر را ثبت کنند، شما نیاز به دوربین مدار بسته مادون قرمز دارید. این دوربین ها توانایی ثبت تصاویر واضح را در تاریکی مطلق نیز دارند.

برای مشاغل دارای امنیت داخلی، دوربین هایی که به طور فعال نظارت می کنند، دوربین های امنیتی با کیفیت بالا با قابلیت زوم مناسب هستند.

 

*مشاهده و خرید دوربین های مدار بسته هایک ویژن (HIKVISION) با کیفیت

 

پیش بینی می کنید به چند دوربین نیاز داشته باشید و آیا می خواهید تعداد آن در آینده گسترش یابد؟

 ما می توانیم نقشه چیدمان دوربین را برای محل کسب و کار شما طرح کنیم تا دقیقاً تعداد دوربین های مورد نیاز شما را مشخص کنیم. اما برای اینکه بهترین پیشنهاد را برای قرار گیری دوربین های مجموعه ی شما ارائه بدهیم، نیاز به یک نقشه کلی از محل تجارت شما داریم.

بسیاری از مارک های دوربین فقط برای تعداد کمی دوربین مناسب هستند و ممکن است برای نمایش تصاویر با تعداد زیاد دچار اختلال شوند.

اگر پیش بینی می کنید به تعداد زیادی دوربین نیاز دارید یا می خواهید امکانات خود را توسعه دهید یا کسب و کار خود را به چندین مکان گسترش دهید، این همان چیزی است که از ابتدا باید مورد بررسی قرار بگیرد.

 

بهترین سیستم دوربین مدار بسته برای کسب و کار شما چیست؟

 

همچنین اگر میخواهید در یک مکان از چند دوربین مداربسته با امکانات ویژه استفاده کنید میتوانید دوربین و تجهیزات آن را به‌صورت پکیج تهیه کنید که این امر بسیار اقتصادی و بصرفه است.

 

*مشاهده و خرید تمام محصولات پکیج دوربین مداربسته در برندهای مختلف 

 

 

بهترین سیستم دوربین مدار بسته برای کسب و کار شما چیست؟

آیا سیستم موجود دارید؟

 در حالی که تکنولوژی دوربین IP مرحله بعدی پیشرفت در فناوری هستند، برخی از مارک ها سیستم های ترکیبی را ارائه می دهند که ورودی IP و ورودی همگی را قبول می کنند. این به شما این امکان را می دهد تا از کابل کشی سیستم موجود خود استفاده مجدد کنید. این گونه در زمان نصب دوربین ها توسط تیم ما صرفه جویی می شود و همانطور که می‌دانید در هزینه هایتان نیز صرفه جویی می شود.

 

دوربین مدار بسته

 

به چه میزان فضای ذخیره‌سازی نیاز دارید؟

بسیاری از مشاغل فقط در صورت بروز حادثه باید روز اول هفته وارد مجموعه خود شده و تصاویر آخر هفته را مرور کنند. برخی از مشاغل ممکن است در برخی موارد نیازی به بازبینی فیلم ها برای هفته ها، ماهها یا حتی سال ها نیز نداشته باشند! فضای ذخیره‌سازی برای طولانی مدت می تواند بیشترین هزینه برای تهیه برخی از سیستم های امنیتی باشد. بنابراین درک نیاز شما برای ذخیره‌سازی مهم است.

 

* با ما در نقد و بررسی ۵ برند برتر دزدگیر اماکن در ایران همراه باشید.

 

بودجه شما چقدر است؟ 

اگرچه ممکن است به یکباره نتوانید هزینه ی نصب سیستم امنیتی را به شرکت ارائه دهنده و نصب کننده آن بپردازید، اما داشتن یک براورد کلی از هزینه هایی که باید بکنید مهم است. طبیعتاً برای داشتن یک سیستم امنیتی که خدمات امنیتی با کیفیت تری را به شما ارائه دهد نیاز است که بیشتر هزینه کنید.

برای مشاوره گرفتن در موررد اینکه چه سیستم هایی با چه قیمتی برای شما و کسب و کارتان مناسب است می توانید با کارشناسان بخش فروش ما  در موصیفا تماس حاصل فرمایید.

 


 

بهترین سیستم دوربین مدار بسته برای کسب و کار شما چیست؟

موصیفا فروشگاه اینترنتی تجهیزات حفاظتی امنیتی

ما را با نظرات خود برای ارائه مطالب بهتر همراهی کنید.