معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره + فیلم

 

شرکت دوربین مدار بسته ایدیس تولید کننده دوربین مداربسته فعالیت خود را از سال ۱۹۹۷ شروع کرده و از همان ابتدا به عنوان یک برند پیشرو در صنعت امنیت نظارت تصویری میباشد. این شرکت در زمینه تبدیل از سیستم آنالوگ به آی پی همواره جزو پیشروان صنعت نظارت تصویری می باشد.

معرفی برند ایدیس

معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره+فیلم

 

 

برند ایدیس IDIS بزرگترین تولید کننده دوربین مداربسته در کره جنوبی میباشد که از اعتبارات این برند شرقی میباشد.

در گزارش سالانه مجلات بزرگ صنعت حفاظتی برند ایدیس همیشه حضور دارد که از شاخص های این برند شرقی میباشد نکته قابل توجه این برند این است که در صفحات اولی مجله های top security A&S این برند حضور دارد.
برند ایدیس در ۵۰ کشور دنیا بالای ۱۰۰ نماینده فروش دارد و همچنین ۲ میلیون مرکز کنترل ضبط در دنیا توسط ایدیس راه اندازی شده و همچنین بالای ۱۷ میلیون دوربین مداربسته در دنیا از این برند استفاده شده و بیش از ۶۵ گواهی ثبت اختراع در زمینه سیستم نظارت تصویری توسط متخصصان این شرکت ثبت شده است.
تنوع محصولات برند ایدیس بالای ۴۰۰ مدل دوربین میباشد که خیلی شگفت انگیز است.
محصولات تولیدی ایدیس: شامل دوربین، مرکز کنترل، سوئیچ شبکه، تجهیزات HD-TVI، نمایشگرها صنعتی و غیر صنعتی و سایر تجهیزات امنیتی می باشد. جالب توجه شرکت های تولیدی صنعت نظارت تصویری ۵۰ درصد از کارمندان و پرسنل شرکت ایدیس در زمینه توسعه و تحقیق در حال فعالیت هستند. معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره+فیلم
*مشاهده، بررسی و خرید انواع دوربین مدار بسته 

دوربین مداربسته ایدیس

معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره+فیلم

ارزشهای اصلی ایدیس

نوآوری

ایدیس در ارائه بهترین راه حل های نظارت بازار جز پیشگامان برجسته جهان است و به عنوان متفکران پیش رو ، دائماً از نوآوری و خلاقیت برای مقابله با چالش های مشتریان خود برای ایمن تر، ایمن تر کردن و کارآیی بیشتر آنها استفاده می کند.

این برند از طریق اخلاق خود در زمینه سرمایه گذاری مداوم در تحقیق و توسعه و افراد و فعالیت های خود، به طور مداوم تلاش می کند تا از نظر خدمات و راه حل های ارائه شده، تعالی را ارائه دهد.

رضایت مشتری

هر شرکتی که ایدیس خرید می کند یا هر شخصی که از فناوری ایدیس استفاده می کند رمز موفقیت این برند است. پرسنل ایدیس تلاش می کنند تا از طریق کیفیت و عملکرد بالای راه حل های ما و خدماتی که ارائه دهند، بیش از انتظارات آنها اطمینان حاصل کنند.

ایدیس مشتاق ایجاد مشارکت های طولانی مدت و فعال و همچنین فعالانه جستجوی فرصت های مفید مشترک است.

معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره+فیلم

 


قدرت ایدیس

دوربین مداربسته کره ای برند ایدیس

معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره+فیلم

یک راه حل یک شرکت

ایدیس محصولات و نرم افزارهای خود را زیر یک سقف طراحی، توسعه، تولید و پشتیبانی می کند. برای مشتریان و شرکا، این بدان معنی است که آنها می توانند با استفاده از محصولاتی که فقط از یک فروشنده تلفیق می شوند، یک راه حل نظارت کامل ایجاد کنند.

 

این امر زنجیره خرید را ساده کرده و فروش محلی و پشتیبانی فنی را از یک فروشنده ارائه می دهد. چه یک شرکت بزرگ شرکتی، یک زنجیره خرده فروشی یا یک سایت واحد، ایدیس یک راه حل نظارتی دارد که نیازهای طیف گسترده ای از مشاغل را برآورده می کند.

با مجموعه ای گسترده از دوربین مداربسته IP یک تا هشت مگاپیکسلی، NVR چهار تا ۶۴ کانال، مانیتور، لوازم جانبی شبکه، انتخاب نرم افزار مدیریت فیلم (VMS) و صفحات DirectCX برای مشتریانی که می خواهند از کابل کواکس موجود استفاده کنند هم، یک راه حل متناسب دارند.

 


 

در ادامه معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره کمی با تاریخچه این شرکت آشنا میشویم.

تاریخچه ایدیس

شرکت ایدیس

معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره+فیلم

 

IDIS در سال ۱۹۹۷ توسط متخصصان علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی تاسیس شد بانی های اصلی این برند کیم ، آلبرت ریو و جی اچ جئونگ میباشند.

 

این شرکت Intelligent Digital Integrated Security Co.، Ltd. نامگذاری شد و بر فناوری ضبط فیلم دیجیتال (DVR) تمرکز داشت. این شرکت به سرعت رشد کرد و در سال ۱۹۹۹ به عنوان “شرکت مبتنی بر فناوری مبتنی بر فناوری” و در سال ۲۰۰۱ در فهرست بورس اوراق بهادار KOSDAQ موفق به کسب گواهینامه شد.

 

پس از آن گواهینامه های ISO9001 / 14001 ارائه شد و در سال ۲۰۰۶ ، این شرکت گواهینامه RoHS را دریافت کرد که اولین بار در صنعت DVR است. این شرکت همچنین فروشنده شماره یک DVR در صنعت نظارت شد زیرا یک تولید کننده اصلی طراحی / سازنده تجهیزات اصلی (ODM / OEM) برای ارائه دهندگان راه حل های نظارت پیشرو بود.

معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره+فیلم

 

در حال حاضر ، دکتر Y.D. کیم به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت می کند. در اواسط دهه ۲۰۰۰ ، این شرکت مجموعه ای از نوآوری ها و خریدهای داخلی را آغاز کرد که تمرکز شرکت را فراتر از DVR ها گسترش داد و شامل دوربین های بعدی دوربین و فیلمبرداری شبکه (NVR) و همچنین فناوری های نمایش صنعتی بود.

 

تا سال ۲۰۱۳ ، IDIS فراتر از یک نقش منحصر به فرد صنعت به عنوان ODM / OEM برای ارائه دهندگان راه حل های نظارت پیشرو ، راه اندازی یک راه حل امنیتی با نام تجاری ، DirectIP ™، در نمایشگاه بین المللی امنیت IFSEC در بیرمنگام، انگلستان.

متعاقباً این شرکت DirectIP و سایر اجزای IDIS Total Solution را در خاورمیانه در سال ۲۰۱۴ در نمایشگاه Intersec در دبی، امارات متحده عربی و در قاره آمریکا در سال ۲۰۱۵ در نمایشگاه ISC West در لاس وگاس ، نوادا راه اندازی کرد.

علاوه بر این، در هر راه اندازی منطقه ای ، شرکت اولین دفتر مرکزی و کارکنان خود را به فروش و پشتیبانی از پیشنهادات مارک IDIS در آن مناطق اختصاص داد.

 


اعتبارات برند ایدیس

معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره+فیلم

معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره+فیلم دوربین ایدیس IDIS

 

۱۹۹۷ : شرکت تأسیس شد.

۱۹۹۸ : نوآوری پیشگام DVR IDIS را در فروش امنیت DVR به شماره ۱ سوق می دهد.

۱۹۹۹ : توسط وزارت اطلاعات و ارتباطات به عنوان “شرکتی با فناوری جدید خوب” انتخاب شده است.

۲۰۰۰ : “جایزه بزرگ اقتصاد Daejeon (توسعه فناوری)” را دریافت کرد.

۲۰۰۲ : توسط فوربس به عنوان یکی از “۲۰۰ بهترین شرکت زیر یک میلیارد” جهان انتخاب شده است. “جایزه ریاست جمهوری” را برای پنجمین شرکت سرمایه گذاری دریافت کرد.

۲۰۰۳ : “رتبه ۱  شرکت KOSDAQ” در بیستمین ارزیابی مدیریت جامع Daeshin را به دست آورد.

 

۲۰۰۴ : توسط فوربس به عنوان یکی از “۲۰۰ بهترین شرکت زیر یک میلیارد” جهان انتخاب شده است.

۲۰۰۵ : فروش برند ایدیس به بیش از ۵۰ میلیون دلار رسید.

۲۰۰۷ : “جایزه بزرگ حسابداری شفاف” توسط KAA دریافت شده است.

۲۰۰۸ : توسط بنیاد کار کره به عنوان “بهترین شرکت کوچک و متوسط برای کار در” انتخاب شده است. دریافت جایزه “بهترین مدیریت”  شرکت KOSDAQ.

۲۰۱۳ : راه اندازی DirectIP با جایزه Platinum Marcom 2013 شناخته شده است
IDIS تجارت و نام تجاری مستقیم خود را در نمایشگاه IFSEC راه اندازی می کند.

۲۰۱۴ : برای نظارت تصویری توسط a & s به ۱۰ نفر برتر جهان تبدیل شده است
IDIS تجارت و نام تجاری خود و Total Solution را در نمایشگاه Intersec راه اندازی می کند
DR-6116P NVR در آزمون مجله معیار در رتبه برتر قرار گرفت.
DirectIP در جوایز PSI Premier به عنوان “نوآوری فناوری سال” نامگذاری شد.

معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره+فیلم

 

۲۰۱۵ : ایدیس تجارت تجاری خود و Total Solution را در نمایشگاه ISC West راه اندازی می کند
دفتر مرکزی IDIS America در نزدیکی دالاس ، تگزاس ، ایالات متحده تاسیس شده است.
دفتر مرکزی IDIS خاورمیانه / آفریقای شمالی در دبی ، U.A.E تأسیس شده است.

۲۰۱۶ : جایزه رسمی فروش و ادغام امنیت راه حل های امنیتی محصولات امنیتی جایزه محصول جدید سال برای “همگرایی و راه حل های یکپارچه نرم افزاری”از طرف وزارت تجارت ، صنعت و انرژی کره به افتخارات برتر “محصول و فناوری” اعطا شده است.

از طرف وزارت تجارت ، صنعت و انرژی کره به افتخارات “محصول کلاس جهانی کره” اعطا شده است.IHS به عنوان ۱۰ تولید کننده جهانی ثبت کننده نظارت شناخته شده استدوبار نامزد جایزه IFSEC Security & Fire Excellence Awards شد.

۲۰۱۷ : لیست نهایی IDIS Smart Failover برای نهایی جوایز تعالی امنیت و آتش IDIS نامزد نهایی “تولید کننده برجسته امنیت” OSPA ایالات متحده است.

DR-8364D و IDIS Smart Failover در لیست نهایی جوایز PSI Premier Awards قرار گرفتند. IDIS از وزارت صنعت تجارت و انرژی دو جایزه جهانی محصول کره را دریافت کرد.

IDIS Smart UX Controls نامزد جوایز نوآوری مجله Benchmark ایدیس برنامه گارانتی نهایی پیشرو در صنعت را اعلام کرد.
ایدس بیستمین سالگرد خود را جشن می گیرد. تلاش های بازاریابی چندرسانه ای IDIS جایزه خلاق AMCP Platinum Hermes را دریافت کرد.

۲۰۱۸ : IDIS در مسابقه ملی بهره وری که توسط وزارت تجارت ، صنعت و انرژی برگزار شد، استناد به ریاست جمهوری را دریافت کرد.

مجموعه IDIS Solution Suites در SSI Security Solutions Awards برنده معرفی شد.IDIS Critical Failover و ۱۲MP Fisheye Camera در فهرست نهایی جوایز Security & Fire Excellence Awards قرار گرفتند.

 

برنامه استراتژیک IDIS “دو دهه نوآوری” جایزه خلاقیت AMCP Platinum Hermes را دریافت کرد
HE-1101 نامزد دریافت جایزه نهایی نوآوری معیار است.
IDIS Critical Failover و HE-1101 در لیست نهایی جوایز PSI Premier Awards قرار گرفتند
H.265 IR PTZ DC-S3883HRX جوایز زیادی را در جوایز طراحی iF و Red Dot Design کسب کرد
IDIS نامزد نهایی “تولید کننده برجسته امنیت” OSPA ایالات متحده است.

۲۰۱۹ : IDIS برای تجزیه و تحلیل ویدیو جایزه برتر جایزه امنیت کره ۲۰۱۹ را دریافت کرد.
نامزد دریافت پروژه امنیتی سال در Security & Fire Excellence Awards 2019 برای یک پروژه بهداشتی NHS یک مرکز توزیع جدید اروپایی در هلند افتتاح کرد تا خدمات تحویل و خدمات پس از فروش روز بعد را ارائه دهد.

 

ارتقا نظارت IDIS برای بانک ملی تجارت ملی عربستان سعودی در فهرست نهایی پروژه امنیتی سال در جوایز Intersec 2019
۵MP Super Fisheye Compact و IDIS Dynamic Privacy Masking به فینال جایزه PSI Premier رسیدند.
IDIS هوش مصنوعی خود را در Analytics یادگیری عمیق جعبه راه اندازی کرد.

IDIS Super Fisheye 5MP Compact به عنوان نامزد نهایی جوایز نوآوری مجله معیار معرفی شد
پروژه مراقبت از سلامت روان ۱۲MP Super Fisheye & NHS موفق به کسب موفقیت مضاعف در جوایز تعالی ایمنی و بهداشت ۲۰۱۹ شد.
IDIS کمپین “ایجاد جهانی بهتر” را به نمایش گذاشت.

 

۲۰۲۰ : IDIS جعبه هوش مصنوعی خود را برای COVID راه اندازی می کند که از قابلیت های یادگیری عمیق برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ محل کار با COVID برخوردار است.

IDIS و Hall & Kay برای ارتقا to سطح نظارت IDIS که امنیت و امنیت یک محله در لندن را بهبود می بخشد ، در The Security & Fire Excellence Awards 2020 برای پروژه امنیتی سال نهایی می شوند.

تریسی ادواردز از Southern Heath NHS Foundation Trust به دنبال یک برنامه تحول ایمنی و ایمنی بیمار و کارکنان که شامل استقرار نظارت IDIS در چندین مرکز است ، در فهرست امنیت برتر در جوایز Security & Fire Excellence Awards 2020 برای مدیریت امنیت سال انتخاب شد.

IDIS توافق نامه همکاری با توزیع کننده پیشرو ارزش افزوده امنیتی انگلیس ، نورباین را اعلام کرد

IDIS end-to-end video video for logistics که به عنوان برنده در گروه برنامه در جایزه امنیت امروز ۲۰۲۰ در محصول جدید سال جایزه افتخار آفرینی می کند. idisglobal

 

IDIS Instant Meta Filtering (IMF) در لیست کوتاه بهترین جایزه امنیتی GIT آلمان قرار گرفت.

IDIS MapVue را با استفاده از نقشه های ساختمان و نقشه ها ، ناوبری با کاربرد آسان برای پخش فیلم راه اندازی می کند

IDIS به عنوان برنده جوایز پردیس امن ۲۰۲۰ برای دوربین Fisheye IR 12MP Panomorph (DC-Y8C13WRX) شناخته شده است

ارتباطات IDIS و Galeco برای ارتقا to نظارت بر شبکه IDIS در یک بیمارستان مراقبت از سلامت روان NHS در فهرست کوتاه جایزه های ایمنی و بهداشت تعالی ۲۰۲۰ قرار دارد.

 

IDIS برای سرعت بخشیدن به تحقیقات از چند ساعت به چند دقیقه ، فیلتراسیون سریع Meta (IMF) را راه اندازی می کند

IDIS به عنوان بهترین تولید کننده تجهیزات در جوایز برجسته عملکرد امنیتی ۲۰۲۰ (OSPA) رتبه بندی شده است.

 


فیلم معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره

 

 


جمع بندی کلی معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره

نکته بسیار مهم درباره برند ایدیس اینه که هرسال محصولات جدیدی با قابلیت های خیلی خاص به بازار عرضه میکنه و همیشه جز ۱۰ برند برتر جهان است.
امیدوارم که از مقاله راضی باشین….
با تشکر از توجه شما اگر شما هم اطلاعاتی مد نظرتان بود که از قلم افتاده باشه می‌توانید در قسمت نظرهای همین پست اضافه کنید. ممنون و تشکر

 

معرفی دوربین مدار بسته برند ایدیس کره + فیلم

 

کپی رایت: کپی کنید ولی بگید از موصیفا برداشیتم.

مرجع: موصیفا بازار بزرگ تجهیزات حفاظتی امنیتی ایران