چگونه تلفن های هوشمند به دوربین مداربسته تبدیل می شوند؟ 

فقط این مراحل را دنبال کنید.

 

با تلفن هوشمند خود چه کار می کنید؟ ما در این مقاله به شما میگوییم که چگونه میتوانید تلفن های هوشمندتان را به دوربین مداربسته تبدیل کنید. شما با تلفن هوشمند تماس می گیرید، روی تصاویر کلیک می کنید یا تا آنجا که ممکن است فیلم ضبط می کنید.

اما آیا می دانید جدا از این گوشی هوشمند شما می تواند یک کار مهم را نیز انجام دهد، کاری که به سختی از آن آگاهی دارید.

می توانید تلفن هوشمند خود را به دوربین مداربسته تبدیل کنید. برای این کار لازم نیست کار خاصی انجام دهید. فقط یک برنامه را بارگیری کنید و برخی مراحل را دنبال کنید. از طریق این برنامه و تلفن هوشمند خود می توانید از خانه یا محل کار خود نیز مراقبت کنید.

دوربین مداربسته-موصیفا

دوربین مداربسته-موصیفا

برنامه IP Webcam چگونه کار خواهد کرد؟

برنامه IP Webcam را بارگیری کنید. این یک برنامه رایگان است و به راحتی در playstore یا Googleplay در دسترس است. پس از بارگیری آن، این مراحل را دنبال کنید.

 

دوربین مداربسته-موصیفا

دوربین مداربسته-موصیفا

 

مرحله اول:

ابتدا برنامه را روی تلفن هوشمند Android خود بارگیری کنید. اکنون قبل از باز کردن برنامه، به تنظیمات داخل برنامه بروید. پس از این، همه برنامه های دوربین موجود در تلفن خود را مجبور کنید. بعد از این کار ، برنامه IP Webcam را باز کنید.

 

مداربسته

مرحله دوم:

حال گزینه plug-in را انتخاب کرده و روی آن ضربه بزنید. تمام ویژگی های ارائه شده در آن را نصب کنید. پس از نصب ویژگی ها، همه آنها را روشن کنید. اگر هیچ یک از ویژگی ها را در آن روشن نکنید، آن ویژگی کار نمی کند.

 

مرحله سوم:

حالا به برنامه برگردید و روی گزینه start server در پایین ضربه بزنید. بله به پنجره ای که در آن نشان داده می شود. کاربران اندروید باید این ۸ برنامه را از تلفن های خود حذف کنند و گرنه بعدا پشیمان می شوید.

 

مداربسته موصیفا

مرحله چهارم:

آدرس IP وب کم در پنجره ظاهر می شود. آن را کپی کرده و روی تلفن یا رایانه شخصی قرار دهید که از آن فیلم زنده را تماشا کنید.

مرحله پنجم:

آدرس IP را در آن مرورگر وارد کرده و وارد کنید. پس از آن پنجره ای باز می شود. در اینجا روی مرورگر ضربه بزنید و فیلم زنده شروع به نمایش می کند. .

از طریق این برنامه ، کاربر می تواند فیلم های زنده را از طریق هر تلفن هوشمند یا رایانه شخصی تماشا کند. اگر تلفن هوشمند دارای دو دوربین عقب و جلو است، پس می توانید از هر دو دوربین به صورت زنده فیلم تماشا کنید. همچنین کاربران می توانند فیلم زنده ضبط کنند. همچنین می توانید عکس بگیرید.


منبع : natapa

کپی رایت : کپی کنید ولی بگید از موصیفا برداشتیم.