انواع شیوه های پرداخت در موصیفا

عرض سلام خدمت تمامی کاربران موصیفا در این این مقاله تمامی روش های پرداختی در وب سایت را برای کاربران عزیز توضیح میدهیم
 
روش های پرداخت در موصیفا :
  1. پرداخت مستقیم یا کارت به کارت
  2. درگاه پرداخت مستقیم سامان
  3. درگاه پرداخت idpay
  4. پرداخت درب منزل

۱- پرداخت مستقیم یا کارت به کارت : یکی از روش های پرداخت در موصیفا روش پرداخت مستقیم است که مبنای آن اعتماد به وب سایت موصیفا می باشد به این صورت که خریدار طبق اعتمادی که به موصیفا دارد همه پولی که برای خرید کالا مورد باید پرداخت کند را به صورت یکجا به حساب مدیر سایت واریز می کند و فیش پرداختی به همراه درخواست خود را برای شماره ۰۹۳۸۰۸۸۲۷۲۶ در واتس اپ ارسال می کند و منتظردریافت کالا می‌شود.
در روش پرداخت مستقیم میتوانید از عابر بانک ها استفاده کنید
کارت ب کارت موصیفا

شیوه های پرداخت

یا از طریق اپلیکیشن های کارت به کارت رایج در کشور
کارت ب کارت موصیفا

شیوه های پرداخت

۲- درگاه پرداخت مستقیم سامان : شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) به عنوان نخستین ارائه دهنده خدمات پرداخت اینترنتی در نظام بانکی کشور است که در بسترهای مختلف اعم از اینترنت، موبایل و پرداخت درون برنامه ای دسترسی به درگاه پرداخت اینترنتی را امکان‌پذیر نموده و خرید و فروش اینترنتی را در محیطی امن با سرعتی بالا مهیا کرده است. سـپ با تـوجه به تنـوع بسترهایـی که کاربر از طریـق آن پرداخت اینترنتی را انجام می دهد تلاش نموده تا به روزترین درگاه‌های پرداخت را در اختیارشان قرار دهد.
با استفـاده از صفحه پـرداخت اینترنتی سپ، دارندگان کارت های بانکـی عضو شبـکه شتـاب، قـادر خـواهنـد بود به صورت غیرحضوری کالا و خدمات مورد نیاز خود را از طریق وب سایت پذیرندگان اینترنتی خریداری و دریافت کنند.
صفحه پرداخت اینترنتی سِپ به نشانی https://sep.shaparak.ir در دسترس می باشد.
اموزش پرداخت از طریق درگاه مستقیم سامان :
کاربران محترم موصیفا می توانند توسط تمامی کارتهای اعتباری بانکی عضو شبکه شتاب، پرداختهای خود را برای محصولات سفارش داده شده انجام دهند. هم اکنون با تمامی کارتهای بانکی ، امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما خواسته می شود که پس از وارد کردن آنها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید:
۱- شماره شانزده رقمی کارت اعتباری
این شماره در تمامی کارتهای بانکی، بر روی کارت درج شده است.
۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز پویا
برای خرید اینترنتی لازم است از قبل رمز پویا (رمز اینترنتی) کارت خود را فعال کرده باشید.
۳- کد CVV2
این کد یک عدد سه یا چها رقمی است که پشت و یا روی کارتهای بانکی درج می شود و بعنوان یک کد امنیتی در پرداختهای اینترنتی کاربرد دارد. این کد در کارت بانکهای ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و … بصورت یک عدد سه رقمی حک شده است یا در برخی بانکها مانند بانک ملی چهار رقمی است.
۴- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم بر روی کارتها درج شده است
و در اخر همه اطلاعات بالا را که در صفحه پرداخت وارد کردید بر روی دکمه خرید بزنید تا خرید تکمیل شده و پرداخت انجام شود
پرداخت اینترنتی سامان در وب سایت موصیفا

شیوه های پرداخت

 
۳- درگاه پرداخت idpay : آیدی پی [ پ ِ ] یک سیستم درگاه پرداخت شخصی و کارت خوان مجازی است.
بهترین و راحت ترین راه جهت دریافت پول، مناسب برای موصیفا میباشد .
موصیفا با داشتن یک حساب کاربری در آیدی پی و داشتن یک صفحه پرداخت شخصی با آدرس منحصر به فرد، موصیفا (mosifa) از این به بعد می‌توانید برای مشتریانتان یک لینک ارسال نمایید که مشتری با کلیک بر روی آن به صفحه فروشگاه شما هدایت شده و بعد از پرداخت، وجه به حساب شما واریز و پیامکی برای طرفین ارسال می‌شود.
ما در هنگام ثبت نام در سایت IDPay.ir نام کاربری mosifa را برای خود انتخاب کرده ایم.
حالا ما دارای یک درگاه پرداخت شخصی به آدرس IDPay.ir/mosifa و یک فروشگاه الکترونیک به آدرس IDPay.ir/mosifa/shop هستیم که هر کسی با وارد شدن به این صفحه می‌تواند هر مبلغ دلخواه را برای ما پرداخت کند. به همین راحتی !!!

پرداخت ایدی پی موصیفا

۴- پرداخت درب منزل : یکی از روش های پرداخت در موصیفا روش پرداخت درب منزل است که مبنای آن اعتماد به مشتری می باشد به این صورت که موصیفا طبق اعتمادی که به مشتری دارد همه کالاهای مورد نظر مشتری را به ادرس مورد نظر ارسال میکند و مشتری هنگام دریافت اجناس و تایید صحت و سلامت مبلغ را به صورت یکجا به حساب مدیر سایت واریز می کند و فیش پرداختی خود را برای شماره ۰۹۳۸۰۸۸۲۷۲۶ در واتس اپ ارسال می کند.

پرداخت درب منزل موصیفا

شیوه های پرداخت

جمع بندی کلی

بهترین را های خرید  که شامل کارت به کارت , درگاه مستقیم بانکی , درگاه ایدی پی   و یا پرداخت درب منزل را برای مشتریان عزیز فراهم کرده ایم

با تشکر از توجه شما اگر نکته مهمی مد نظرتان بود که از قلم افتاده باشه می‌توانید در قسمت  انتقادات و پیشنهادات وب سایت مطرح کنید و یا با شماره ۰۹۳۸۰۸۸۲۷۲۶ تماس گرفته و بیان کنید ممنون و تشکر از توجه شما مشتری عزیز.

مرجع : بازار بزرگ تجهیزات حفاظتی امنیتی ایران

کپی رایت : کپی کنید ولی بگید از موصیفا برداشیتم.